Stojak na miski

Hejka naklejka!

Kto mnie zna, ten wie, że jestem straszną gadżeciarą, i że uwielbiam wydawać pieniądze na mojego psa. Tak więc często wyszukuje niespotykane bajery, które nie dość, że ładnie wyglądają, to jeszcze są przydatne. Długo szukałam stojaka na miski dla Drynia. Miski stojące na podłodze nie wyglądały estetycznie a dodatkowo szybko kurzyły się i brudziły. Przeglądając internet, trafiłam na firmę, w której wyrobach się zakochałam. Mowa tu o eMprojmet – firmie wykonującej prawdziwe cudeńka dla zwierząt i nie tylko. My zakupiliśmy stojak na miski, którego jakość pozytywnie nas zaskoczyła.

Stojak na miski dla psa – eMprojmet

eMprojmet zajmuje się wykonywaniem produktów z metalu. W swojej ofercie posiada m.im. breloki, wieszaki na klucze, smycze czy medale, podpórki do książek, otwieracze, różnego rodzaju tabliczki i inne podobne gadżety. Generalnie są w stanie wykonać wszystko, o co tylko ich poprosisz. Wystarczy, że prześlesz im swój projekt, a oni są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Jak piszą o sobie, metaloplastyka to dla nich nie tylko praca. Kochają to co robią i wkładają w to serce, aby każdy klient był zadowolony z końcowego efektu. Dzięki doświadczeniu i nabytej wiedzy, zapewniają wykonanie wszystkich detali z jak największą precyzją.

Stojak na miski – Nasz projekt

Wybrałam stojak na miski spersonalizowany – z imieniem, oraz rasą psa. Państwo po podaniu rasy dobrali rozmiar stojaka. Sama podstawka, na której wyżłobione jest imię to ok 11 cm, całkowita wysokość (wraz z głową beagle) ok 34,5 cm. Szerokość 20 cm (średnica miski 18 cm), długość 40 cm. Stojak jest w kolorze czarnym, natomiast dwie miski w kolorze srebrnym dołączono już do zestawu.

Stojak na miski
Wymiary stojaka na miski dla Drynia.

Stojak na miski – Jak zamawiać?

Wystarczy wejść na stronę metalowe-gadzety.pl i wybrać coś z gotowych gadżetów lub tak jak my – zamówić wybraną rzecz przez wiadomość prywatną na facebook -> eMprojmet. Wysłać zdjęcie wymarzonego projektu lub opisać, co chcielibyśmy zamówić a potem czekać na zdjęcie gotowego już wyrobu do akceptacji. Pozostaje tylko zapłacić i czekać na dostawę. Ceny są zależne od wielkości. Ddy podałam Państwu rasę psa, ci dopasowali rozmiar stojaka. Firma znajduje się na Dolnym Śląsku – w Jelczu-Laskowicach niedaleko Wrocławia. Ceny wysyłki są podane na stronie.

Nasza ocena

Od samego początku byłam zakochana w projektach firmy. Jak zobaczyłam nasz projekt było jeszcze lepiej. Praktycznie na 100% odwzorowana głowa beagle. Mistrzostwo!

Gdy przesyłka już do nas dotarła dosłownie nie mogłam się napatrzeć. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Materiał dobrej jakości, wystarczy tylko przetrzeć mokrą szmatką aby wyczyścić. Muszę pochwalić sprzedających za kontakt. Byłam w pełni poinformowana w trakcie całego zakupu. Na samo wykonanie projektu musieliśmy trochę poczekać ponieważ Państwo mieli akurat awarię lasera, lecz opłacało się. Cena za cudeńko – 84 zł już z wysyłką – także wydaje mi się odpowiednia. Jedyny minus, to lekko wygięta blaszka przy imieniu, lecz wynikało to z nieostrożności kuriera, samemu dało się to jednak łatwo wyprostować.

Stojak na miski
Drynio bardzo szybko przyzwyczaił się do nowych misek i z przyjemnością je swoje posiłki.

Podsumowując, mogę firmę polecić z pełną odpowiedzialnością. Na pewno wybierzemy jeszcze niejeden gadżet od Pana Rafała.

Łapa, Drynio&Olga

PS: Jeśli nie czytaliście jeszcze naszego ostatniego wpisu, serdecznie zapraszamy -> Mity o rasie Beagle – Jak ludzie niesłusznie postrzegają tę rasę?